GRASZ W ZIELONE?

Twoje zakupy i indywidualne wybory w kierunku #pożegnajplastik mają znaczenie. My zaś budujemy wokół hellobottl grupę zaangażowanych osób, a nie tylko anonimowych konsumentów. Dlatego postanowiliśmy stworzyć specjalny program zielonych eko-punktów! Pilotujemy go ze wszystkimi uczestnikami przedsprzedaży. Dostępny również będzie dla Wszystkich nowych klientów. Planujemy rozwijać go wspólnie z Wami, na bazie opinii i sugestii.

 

ZASADY SĄ PROSTE

Wystarczy, że założysz konto, to jedyny warunek. Wtedy my mamy możliwość uruchomienia programu dla Ciebie, dzięki czemu zawsze będziesz widzieć stan swojego konta eko-punktów. Możesz też obserwować historię konta, by wiedzieć kiedy i za co przyznano Ci punkty! Jeśli jesteś na liście przedsprzedaży, założyliśmy już konto dla Ciebie z aktywowanym programem.

 

NO WŁAŚNIE… ZA CO MOGĘ OTRZYMAĆ PUNKTY?

  • za wzięcie udziału w przedsprzedaży doładowujemy Twoje konto na start
  • za zakup produktów, przy każdym z nich oraz na podsumowaniu koszyka zobaczysz przypisaną liczbę punktów, jaką otrzymasz po zakupie
  • za udział / wolontariat na naszych wydarzeniach i akcjach społecznych
  • za rzetelną recenzję i komentarz o produkcie [funkcja będzie aktywna od 10.11.2018]
  • z okazji Twoich urodzin, o ile podasz nam ich datę [funkcja będzie aktywna od 10.11.2018]
  • za zaproszenie do sklepu swoich znajomych, którzy zakupią jakiś produkt [funkcja będzie aktywna od 10.11.2018]

 

NA CO MOGĘ JE WYMIENIĆ?

Zgromadzone eko-punkty możesz wymieniać na kupony rabatowe i do opłacania swoich przyszłych zakupów. Rozważamy też możliwość przekazania ich na prezent-zniżkę dla kogoś bliskiego. Pamiętaj jednak, że eko-punkty nie łączą się z innymi rabatami, akcjami czy przecenami.

Aktualny współczynnik wymiany to 100 eko-punktów = 10 PLN. W przyszłości może to ulec zmianie. W takim wypadku będziemy informować o tym wszystkich zainteresowanych.

 

CZY MOGĘ JE WYMIENIĆ NA PIENIĄDZE?

Nie ma takiej możliwości. Zgromadzone eko-punkty mogą być wykorzystane tylko w ramach sklepu hellobottl.com.

 

CZY MUSZĘ JE ZBIERAĆ?

Udział w programie jest dobrowolny. Punkty będziesz zbierać w ramach swoich aktywności. Jeśli nie chcesz ich wykorzystywać, po prostu zignoruj tę sekcję w panelu Moje Konto.