Nasza misja – dlaczego powstało hellobottl?

Kochamy podróże i to właśnie podczas jednej z nich, tej kilkumiesięcznej powstał pomysł na to, co oglądasz na stronie i może wkrótce będziesz trzymać w ręku.

hellobottl stworzyliśmy z myślą o środowisku, by chronić je wspólnymi siłami.

Naszą niezmienną inspiracją jest natura, miejska architektura a także sztuka i design. Poprzez piękne wzornictwo chcemy pokazać, że detoks od plastiku nie musi być nudny.

Jesteśmy w drodze. Z less waste do zero waste. Droga ta nie jest łatwa, ale codziennie uczymy się pokory wobec środowiska, powrotu do tego co było, przypominając sobie, że kiedyś przecież tak właśnie żyliśmy i całkiem nam się to życie podobało. Jeszcze nie do końca dorosłe i nie do końca świadome. Teraz chętnie wracamy już nie tylko myślami, ale przede wszystkim tamtymi nawykami.

Tworząc markę hellobottl postanowiliśmy zaryzykować. Wierząc, że wspólnie możemy zrobić jeszcze więcej dobrego.

Nasz projekt, to projekt ponadczasowy. Dla kogo? Dla każdego. Dla każdego, kto kocha piękny design, funkcjonalność. Dla minimalistów, którzy cenią sobie spokojną paletę barw, trwałe materiały wysokiej jakości. Dla wszystkich tych, którzy zaczynają i próbują żyjć zgodnie z filozofią #lesswaste, #zerowaste i szukają produktów, marek, osób, które wyznają podobne wartości.

Hellobottl to coś więcej niż tylko produkty. To misja. Misja pomagania innym, misja edukowania, byśmy jak najdłużej cieszyli się życiem na naszej planecie.