KAMPANIA INFORMACYJNA

#pożegnajplastik

Do każdej przesyłki dokładamy okrągłe, papierowe vlepki #pożegnajplastik, które symbolizują naszą inicjatywę, a jednocześnie są logiem portalu pozegnajplastik.pl

Zachęcamy do ich używania, nalepiania, przekazywania innym. Ma to być proste narzędzie wzywające i mobilizujące do działania. Jeśli dzięki temu choć jedna nowa osoba zainteresuje się problemem, to znaczy, że ta inicjatywa ma sens. Liczymy na Ciebie – wesprzyj nas w edukacji i budzeniu świadomości!

Poniżej znajdziesz dodatkowe informacje o portalu.

START JUŻ NIEDŁUGO

PORTAL POZEGNAJPLASTIK.PL

Chcemy mieć realny wpływ na zmiany. Każda taka trwała zmiana polega na docieraniu do nowych osób. Aby skutecznie zmieniać sposób działania musimy zmieniać sposób myślenia. A do tego z kolei jest tylko jedna droga: informacja, edukacja, pokazywanie dobrych wzorców. Po to właśnie tworzymy portal POŻEGNAJ PLASTIK. Robimy to z pasji i wiary w wartości skupione w marce hellobottl.

WIADOMOŚCI

Doniesienia oraz ciekawostki z kraju i ze świata dotyczące plastiku zebrane w jednym miejscu. Dowiedz się jak firmy oraz kraje walczą z plastikową plagą.

EDUKACJA

Porady jak samemu zacząć żegnać plastik. Od prostych kroków, po wymagające więcej zaangażowania. Fakty i mity o plastiku i zanieczyszczaniu naszej planety.

AKCJE I WYDARZENIA

Realizowane przez nas akcje w ramach #pożegnajplastik, a także lista wydarzeń z całej Polski związanych z tą tematyką.

WSPÓŁPRACA

Poszukujemy osób, organizacji oraz firm do współpracy, wolontariatu i wsparcia naszej inicjatywy.

PORTAL WYSTARTOWAŁ W DNIU 03.03.2019